Zdravotnictví

Efektivní modernizace s jedním systémem

Informační systém QI vám pomůže kooperovat s ostatními subsystémy nemocničních informačních systémů anebo slouží jako samostatný systém pro zdravotnická zařízení. Zároveň QI spolehlivě zvládne každodenní zpracování obrovského množství dat, velké množství administrativy a podporuje veškeré interní procesy v podniku.

Pro koho je oborové řešení určeno

Systém zdravotnictví QI je určen pro malá i velká zdravotnická zařízení, výrobce leků, doplňků strany, pro společnosti ve zdravotnickém průmyslu, které chtějí svou práci maximálně zefektivnit a zpřehlednit. Oborové řešení slouží také jako nemocniční informační systém.

Zdravotnický informační systém

Informační systém QI vám mimo jiné standartní funkce pomůže i s výběrem dodavatelů zdravotnických potřeb, zdravotnických oděvů a pomůcek a vůbec vyřeší zásobování v každém zdravotnickém zařízení. Servis a oprava zdravotnických přístrojů bude konečně pod dohledem a výrazně tak podpoříte ekonomiku a řízení svého zdravotnického zařízení.

Nemocniční informační systém

QI slouží také jako nemocniční informační systém, který pomáhá ekonomiku zdravotnictví posouvat opravdu kupředu. Například při výběru dodavatelů zdravotnických potřeb si jejich nabídky můžete přehledně vyhodnocovat a archivovat. QI se tak řadí mezi přední nemocniční informační systémy, které pomáhají zlepšovat financování zdravotnictví v ČR.

Obsažené aplikace

Sledování potřeby zdravotnického materiálu

Sledování toku zdravotnického materiálu

Žádanky na servis či materiál

Oddělené sledování provozních aktivit